Parašykite mums laišką

 

Administracinė teisė

Administracinė teisė

 

Administracinė teisė yra plati teisės sritis, tačiau į advokatą tiek fiziniai, tiek ir juridiniai asmenys kreipiasi dėl individualaus administracinės teisės taikymo akto - jų atžvilgiu priimto protokolo, nutarimo, taip pat ir dėl valstybės institucijų atsisakymo atlikti veiksmus ar neveikimo. Taigi, kalbėdami apie advokatų kontoros InRight teikiamas teisines paslaugas administracinės teisės srityje, mes turime omenyje ne tik administracinius nusižengimus, bet žymiai platesnį teisinių paslaugų spektrą, įskaitant atstovavimą apygardų administraciniuose teismuose bei Lietuvos vyriausiajame administraciniame teisme.

 

Jeigu Jūsų ar Jūsų bendrovės atžvilgiu yra priimtas nepagrįstas teisės taikymo aktas, Jums buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas su kuriuo Jūs nesutinkate, verta nedelsiant kreiptis į advokatą, kadangi administracinės teisės srityje vyrauja griežti apskundimo terminai.

 

Advokatų kontora InRight / Drobitko ir partneriai administracinės teisės srityje teikia šias paslaugas:

 

• teikia teisines konsultacijas;

• rengia procesinius dokumentus;

• atstovauja asmenis bylose dėl administracinių nusižengimų;

• atstovauja asmenis valstybės bei savivaldybės įstaigose, institucijose, įmonėse bei organizacijose;

• atstovauja fizinius bei juridinius asmenis bylose dėl valstybės institucijų ar savivaldybių priimtų individualių teisės taikymo aktų, atsisakymo atlikti veiksmus ar neveikimo.

 

Nurodytų teisinių paslaugų sąrašas nėra baigtinis. 

 

Turite klausimų? Mes suteiksime Jums visą reikalingą informaciją. Registruokitės konsultacijai administracinės teisės klausimais.

 

Tel. Vilnius: +370 655 39609

Tel. Klaipėda: +370 46 314199

 

Teisinės paslaugos pagal teisės sritis 

 

Susisiekite su InRight