Parašykite mums laišką

 

Draudimo teisė

Draudimo teisė

 

Kiekvienam iš mūsų tenka apsisaugoti nuo galimų ateities praradimų bei mažinti kylančias ateities rizikas. Vieni iš mūsų naudojasi paprastomis draudimo rūšimis (gyvybės draudimas, turto draudimas, privalomasis transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas), kiti susiduriame su labiau specifinėmis draudimo rūšimis (įvairūs civilinės atsakomybės draudimai ir kt.). Štai ir LR Advokatūros įstatymas advokatus, skirtingai negu įvairias teisines paslaugas teikiančias bendroves, įpareigoja drausti savo civilinę atsakomybę.

 

Mūsų advokatų kontora turi sukaupusi ilgametę patirtį draudimo teisės srityje, kadangi su draudimo teisiniais santykiais bei ginčais susiduriame kiekvieną dieną: dalyvaujame derybose dėl taikaus žalos atlyginimo sureguliavimo, atstovaujame klientus teismuose, kartu su savo tarptautiniais partneriais teikiame klientams teisines paslaugas žalios kortos srityje (reguliuojant žalas, atstovaujant draudimo bendroves teismuose) bei P&I (Protection & Indemnity) draudimo srityje.

 

Draudimo teisės taikymo srityje teisminiai ginčai yra labai dažni, daugeliu atvejų sunku nustatyti: privalomos išmokėti žalos atlyginimo dydį, atsakingą už atsiradusią žalą asmenį, ar nukentėjęs asmuo ėmėsi visų būtinų priemonių atsiradusiai žalai sumažinti, taip pat tai ar įvykis apskritai patenka į draudžiamųjų įvykių sąrašą bei galybę kitų ginčytinų aplinkybių. Mūsų advokatų kontora ne tik suteiks kvalifikuotas teisines paslaugas, bet ir padės pasirinkti patikimą ekspertą / specialistą / siurvejerį kilusiai žalai nustatyti / įvertinti (automobiliui, vilkikui, puspriekabei, laivui, kroviniui, turtui).

 

Advokatų kontora InRight / Drobitko ir partneriai draudimo teisės srityje teikia šias paslaugas:

 

• teikia teisines konsultacijas;

• rengia procesinius dokumentus;

• teikia žalos sureguliavimo, administravimo paslaugas;

• atstovauja šalis (ieškovus / atsakovus / trečiuosius asmenis) visų instancijų teismuose;

• žalai įvertinti padeda parinkti patikimą ekspertą / specialistą / siurvejerį;

• teikia P&I korespondentų paslaugas.

 

Nurodytas teikiamų paslaugų sąrašas nėra baigtinis.

 

Turite klausimų? Mes suteiksime Jums visą reikalingą informaciją. Registruokitės konsultacijai draudimo teisės klausimais.

 

Tel. Vilnius: +370 655 39609

Tel. Klaipėda: +370 46 314199

 

Teisinės paslaugos pagal teisės sritis 

 

Susisiekite su InRight