Parašykite mums laišką

 

Įmonių teisė

Įmonių teisė

 

Didžiąją advokatų kontoros InRight / Drobitko ir partneriai klientų dalį sudaro Lietuvos bei užsienio juridiniai asmenys. Mūsų klientai kreipiasi į mus su įvairiais klausimais: kokios formos juridinį asmenį steigti, kaip tinkamai organizuoti juridinio asmens veiklą, akcininkų susirinkimus, ar priimami sprendimai neprieštarauja LR Akcinių bendrovių įstatymo normoms ir pan. Mūsų teikiamos paslaugos apima visas Įmonių teisės reglamentuojamas sritis.

 

Juridinio asmens dalyvių gyvenime kaip šeimoje: viskas šaunu kol vyrauja darna, sutampa ateities vizijos, yra tarpusavio supratimas, šiuo atveju bendrovė klesti. Kitu atveju, gyvenant barniuose, nesutariant dėl ateities, kaip ir susipykusių sutuoktinių gyvenimas virsta nepavydėtinu, taip ir nesutarimai tarp akcininkų ženkliai smukdo bendrovių finansinius rodiklius, išsiderina sinchroniškai dirbęs variklis, vedęs bendrovę į priekį. Šiuo atveju reikia sėstis prie derybų stalo ir dirbti, siekiant grąžinti viską į pradinę, klestėjimo padėtį, čia nepamainomas pagalbininkas yra patyręs įmonių teisės advokatas. Kaip ir pas sutuoktinius, dažnai emocijos, o ne sveikas protas, ima viršų ir akcininkų ginčas persikelia į teismą.

 

Advokatų kontora InRight / Drobitko ir partneriai turi sukaupusi solidų akcininkų ginčų sprendimo bagažą, tiek reguliuojant konfliktines situacijas ikiteisminėje stadijoje, tiek ir atstovaujant klientus (juridinius asmenis, akcininkus) teismuose, bylose:

 

• dėl juridinio asmens valdymo organų nutarimų / sprendimų ginčijimo;

• dėl juridinio asmens veiklos tyrimo;

• dėl priverstinio akcijų pardavimo.

 

Advokatų kontora InRight / Drobitko ir partneriai įmonių teisės srityje teikia šias teisines paslaugas:

 

• teikia teisines konsultacijas;

• rengia dokumentus juridinio asmens steigimui;

• rengia įvairaus pobūdžio teisinius dokumentus;

• rengia procesinius dokumentus;

• atstovauja fiziniams bei juridiniams asmenims santykiuose su trečiaisiais asmenimis, valdžios institucijomis;

• atstovauja (ieškovus / atsakovus / trečiuosius asmenis) visų instancijų Lietuvos Respublikos teismuose.

 

Nurodytas advokatų kontoros teikiamų paslaugų sąrašas nėra baigtinis.

 

Turite klausimų? Mes suteiksime Jums visą reikalingą informaciją. Registruokitės konsultacijai įmonių teisės klausimais.

 

Tel. Vilnius: +370 655 39609

Tel. Klaipėda: +370 46 314199

 

Teisinės paslaugos pagal teisės sritis 

 

Susisiekite su InRight