Parašykite mums laišką

 

Jūrų teisė

Jūrų teisė

 

Lietuva - jūrinė valstybė. Tokia Lietuva yra visų klaipėdiečių sąmonėje, tokia ji yra ir advokatų kontoros InRight / Drobitko ir partneriai komandos sąmonėje. Istoriškai advokatų kontoros InRight / Drobitko ir partneriai pirmasis biuras buvo įkurtas Klaipėdoje, Lietuvos jūrinio transporto arterijoje, tad ne nuostabu, jog didelę kontoros darbo dalį sudaro teisinių paslaugų teikimas jūrų privatinės teisės taikymo srityje. Su įvairiais jūriniais ginčais / konfliktinių situacijų sureguliavimu / teisinių paslaugų teikimu: laivų savininkams, frachtuotojams, P&I klubams, kontoros advokatai susiduria kiekvieną dieną.

 

Kontoros vadovas advokatas dr. Oleg Drobitko 2006 m. apsigynė daktaro disertaciją, tema: „Krovinių multimodaliniai vežimai: teisiniai aspektai“.

 

Dažniausiai advokatų teisinė pagalba jūrų teisės srityje reikalinga ikiteisminėje ginčo stadijoje, kur ginčus paprastai pavyksta sureguliuoti taikiai. Tačiau, nors jūriniai ginčai Lietuvos Respublikos teismuose gana reti (dažniausiai dėl arbitražinių išlygų), advokatų kontora InRight / Drobitko ir partneriai turi patirties atstovaujant klientams įvairiuose jūriniuose ginčuose, pradedant nuo paprasčiausių jūrinių skolų išieškojimo, laivų areštų / areštų nuėmimo, įvairių krovinių sugadinimų iki sudėtingesnių ginčų. Dalyvaujame sureguliuojant įvairiausius ginčus ikiteisminėje stadijoje: dėl krovinio sugadinimo, krovinio trūkumo, skolų išieškojimo, kompensacijų mirusių jūrininkų šeimoms išmokėjimo, kompensacijų darbo metu sužalotiems jūrininkams išmokėjimo ir kt.

 

Prašome susipažinti su kontoros vadovo advokato dr. Oleg Drobitko moksliniu straipsniu: Jūrininkų darbo ir socialinės teisės pagal MLC 2006. // Jurisprudencija Nr. 21(2), 2014.

 

Mums rūpi kiekvienas klientas, todėl vienas pamatinių žodžių mūsų veikloje yra „greitis“. Suprantame, jog laivo uždelsimas kainuoja daug, jūrininkystėje operatyviai išspręsti ginčą yra ypatingai svarbu, o dar tos laiko juostos... Todėl savo jūriniams klientams, skubiais atvejais, esame pasiekiami 24/7. Iškilus skubiam reikalui galite skambinti: advokatui Oleg Drobitko bei advokatui Andrej Proškin.

 

Advokatų kontora InRight / Drobitko ir partneriai noriai kooperuojasi su kolegomis iš užsienio. Jūriniai ginčai peržengia valstybių sienas, todėl dažnas atvejis, kuomet padedame savo kolegoms pasiruošti arbitražiniams ginčų nagrinėjimams ar atstovaudami jų klientų interesus Lietuvos Respublikoje. Žodis „bendradarbiavimas“ yra kitas pamatinis žodis, kalbant apie advokatų kontoros InRight teikiamas paslaugas tarptautiniams klientams: bendradarbiaudami su įvairių jūrinių sričių specialistais bei kolegomis iš užsienio, galime pasiūlyti platų teisinių paslaugų spektrą.

 

Teikdami teisines paslaugas savo klientams, bendradarbiaujame su savo tarptautiniais partneriais:

 

• klasifikacinėmis bendrovėmis;

• Liberijos, Maršalo Salų, Maltos, Antigva ir Barbuda, Sent Vinsento ir Grenadinų, Sent Kitso ir Nevio, Panamos, Bolivijos bei Hondūro valstybių vėliavų inspektoriais;

• ISM, ISPS, MLC audito ir sertifikavimo paslaugų teikėjais;

• P&I korespondentais;

• siurvejeriais (nepriklausomais žalų, jūrų ekspertais);

• užsienio advokatų kontoromis.

 

Jūrų teisės srityje kontoros advokatai teikia šias paslaugas:

 

• teikiame teisines konsultacijas;

• rengiame teisinius dokumentus (sutartis, pretenzijas, „receipt & release“, kita);

• atstovaujame klientams derybose dėl laivų areštų, žalos sureguliavimo, kompensacijų išmokėjimo, skolų išieškojimo ir kt.;

• atstovaujame klientams Lietuvos Respublikos teismuose.

 

Nurodytas advokatų kontoros InRight teikiamų paslaugų sąrašas nėra baigtinis.

 

Jeigu Jums reikia advokato teisinių paslaugų, ieškote patikimo partnerio Lietuvos Respublikoje, prašome susisiekti su mumis ir aptarti visus rūpimus klausimus. Sužinokite apie kitas kontoros advokatų teikiamas paslaugas.

 

Iškilo klausimų?   Susisiekite su InRight