Parašykite mums laišką

 

Paveldėjimo teisė

Paveldėjimo teisė

 

Advokatų kontora InRight / Drobitko ir partneriai teikia teisines paslaugas paveldėjimo teisės srityje. Kad ir kaip apmaudu, kiekvienam iš mūsų anksčiau ar vėliau tenka susidurti su paveldėjimo klausimais. Lietuvos Respublikos Civiliniame kodekse yra nustatytas trijų mėnesių terminas kreiptis dėl palikimo priėmimo (skaičiuojamas nuo mirties dienos), todėl palikimui priimti būtina imtis aktyvių veiksmų praėjus gana nedaug laiko po artimo mirties ir primygtinai patariame nelaukti paskutinės termino dienos.

 

Advokatų kontora InRight tvarko bei tvarkė paveldėjimo teisinius reikalus daugeliui užsienio klientų iš daugelio šalių. Dažnai užsienio piliečiai bei užsienyje gyvenantys lietuviai nežino paveldėjimo procedūrų, jas nustatančių teisės normų ar tiesiog negali vykti į Lietuvą asmeniškai tvarkyti paveldėjimo reikalų. Čia nepakeičiama yra advokato teisinė pagalba: kvalifikuotas advokatas ne tik suteiks visą reikalingą informaciją, žinos kokių veiksmų imtis, bet ir gali visiškai pakeisti asmenį paveldėjimo procese - klientui asmeniškai nereikės atlikti jokių veiksmų, viską už jį atliks advokatas. Kaip taisyklė, užsienio klientai po palikimo priėmimo patiki mums administruoti / realizuoti paveldėtą turtą. 

 

Nors paveldėjimas yra įprasta teisinė procedūra ir asmenims paprastai nekyla teisinių sunkumų dėl palikimo priėmimo, tačiau taip pat dažni ir atvejai, kuomet dėl paveldimo turto / teisės paveldėti kyla teisiniai ginčai: paveldėtojas praleidžia įstatymo nustatytą terminą palikimui priimti, kyla ginčai dėl testamentų ir kt. Minėtose situacijose jau prireikia kvalifikuotos teisinės pagalbos. Susiduriame ir su atvejais, kuomet yra reikalinga įrodyti giminystės ryšį, surasti paveldėtiną turtą ir daugeliu kitų atvejų, kai kurie iš jų būna painūs.

 

Advokatų kontora InRight / Drobitko ir partneriai paveldėjimo teisės srityje teikia šias paslaugas:

 

• teikia teisines konsultacijas;

• rengia procesinius dokumentus;

• atstovauja klientus visose palikimo priėmimo stadijose;

• administruoja / realizuoja paveldėtą turtą;

• atstovauja šalis (pareiškėjus / ieškovus / atsakovus / trečiuosius asmenis) visų instancijų teismuose, visuose paveldėjimo ginčuose.

 

Nurodytas teikiamų teisinių paslaugų sąrašas nėra baigtinis.

 

Turite klausimų? Mes suteiksime Jums visą reikalingą informaciją. Registruokitės konsultacijai paveldėjimo teisės klausimais.

 

Tel. Vilnius: +370 655 39609

Tel. Klaipėda: +370 46 314199

 

Teisinės paslaugos pagal teisės sritis 

 

Susisiekite su InRight