Parašykite mums laišką

 

Šeimos teisė

Šeimos teisė

 

Lietuvos Respublikos Konstitucija išdidžiai skelbia: „Šeima yra visuomenės ir valstybės pagrindas. Valstybė saugo ir globoja šeimą, motinystę, tėvystę ir vaikystę.“ Advokatai yra viena iš Lietuvos teisinės sistemos dalių, kuri stipriai prisideda prie šių konstitucinių vertybių puoselėjimo bei gynimo.

 

Šeimos teisės sritis yra plati: santuokos sudarymas / nutraukimas (skyrybos), sutuoktinių turtinės teisės ir pareigos, tėvų bei vaikų teisės ir pareigos, vaiko kilmės nustatymas ir kt. Nežinant visų savo teisių ir pareigų, asmenims dažnai prireikia advokato teisinės pagalbos, taip pat ir ginčai šeimos teisės srityje yra dažni. 

 

Lietuvai tapus Europos Sąjungos nare, atsiradus laisvam darbo jėgos judėjimui, vis dažniau tenka spręsti šeimos teisės ginčus su tarptautiniu elementu. Advokatų kontora InRight / Drobitko ir partneriai turi daug patirties tiek taikiai sureguliuojant kilusius ginčus / iškilusias problemas, tiek ir atstovaujant ginčo šalis teisme.

 

Jei jau skaitote šį tekstą, patariame Jums kreiptis į kompetentingą advokatą dėl pradinės konsultacijos ir sužinoti kurioje vietoje esate bei gauti teisinį patarimą apie kryptį kuria norite judėti.

 

Advokatų kontoros InRight / Drobitko ir partneriai teikiamos teisinės paslaugos šeimos teisės srityje:

 

• teikiame teisines konsultacijas;

• rengiame procesinius dokumentus;

• padedame taikiai sureguliuoti šeimos teisės srityje iškilusius teisinius ginčus;

• atstovaujame klientus visų instancijų teismuose, bylose dėl: tėvystės nustatymo / nuginčijimo, išlaikymo priteisimo, santuokos nutraukimo (skyrybų) ir kt.

 

Nurodytas teikiamų paslaugų sąrašas nėra baigtinis.

 

Turite klausimų? Mes suteiksime Jums visą reikalingą informaciją. Registruokitės konsultacijai šeimos teisės klausimais.

 

Tel. Vilnius: +370 655 39609

Tel. Klaipėda: +370 46 314199

 

Teisinės paslaugos pagal teisės sritis 

 

Susisiekite su InRight