Parašykite mums laišką

 

Transporto teisė

Transporto teisė

 

Taip jau susiklostė, jog transporto srities atstovai yra tradiciniai Advokatų kontoros InRight / Drobitko ir partneriai klientai. Toks jau tas pervežimų verslas, jį lydi daug rizikos veiksnių, o šalia rizikos visada žingsniuoja ir teisiniai ginčai: pradedant nuo jau įprastų dėl sugadintų / apgadintų krovinių, iki įdomesnių situacijų: vairuotojas nusprendė „prisidurti“ prie atlyginimo perveždamas akcizines prekes ar į puspriekabę / laivą pateko nelegalūs migrantai.

 

Kontoros vadovas advokatas Dr. Oleg Drobitko 2006 m. apsigynė daktaro disertaciją, tema: „Krovinių multimodaliniai vežimai: teisiniai aspektai.“ Jis specializuojasi jūrų bei transporto teisės srityse ne tik kaip praktikas, bet ir kaip mokslinės bendruomenės atstovas, prašome susipažinti su Dr. Oleg Drobitko publikacijomis skiltyje: Mokslo publikacijos.

 

Advokatų kontora InRight / Drobitko ir partneriai transporto teisės srityje teikia šias paslaugas:

 

• teikia teisines konsultacijas;

• rengia sutarčių projektus;

• rengia procesinius dokumentus;

• atstovauja šalis (ieškovus / atsakovus / trečiuosius asmenis) visų instancijų bei kompetencijų Lietuvos Respublikos teismuose.

 

Nurodomų teisinių paslaugų sąrašas nėra baigtinis.

 

Turite klausimų? Mes suteiksime Jums visą reikalingą informaciją. Registruokitės konsultacijai transporto teisės klausimais.

 

Tel. Vilnius: +370 655 39609

Tel. Klaipėda: +370 46 314199

 

Teisinės paslaugos pagal teisės sritis 

 

Susisiekite su InRight