Parašykite mums laišką

 

Verslo teisė

Verslo teisė

 

Vykdant verslo veiklą iškilo teisinių situacijų / ginčų? Mes Jums padėsime.

 

Pagrindiniai advokatų kontoros InRight / Drobitko ir partneriai klientai yra įvairių verslo šakų atstovai: vežėjai, draudikai, statybininkai, gamybininkai ir kt. Mes labai gerbiame savo verslo klientus, Jūs esate pridėtinės vertės kūrėjai, kurie stumia ne tik mūsų šalies, bet ir viso pasaulio ekonomiką į priekį. Dedame visas pastangas, jog mūsų verslo klientai galėtų kuo daugiau laiko skirti savo tiesioginei veiklai ir verslo vystymui, o teisinius rūpesčius bei ginčus su trečiosiomis šalimis perduotų į mūsų patikimas rankas.

 

Advokatų kontoros InRight teisinės paslaugos verslo klientams prasideda jau nuo pačių būsimųjų verslo klientų steigimo, teisinės pagalbos jų valdyme bei atstovavimo įvairiose teisminėse bylose. Teikiame visas teisines paslaugas įmonių teisės srityje. Susipažinkite su skyriumi „Įmonių teisė“.

 

Verslo klientams reikalinga advokato teisinė pagalba sudarant sutartis: nuo pačių paprasčiausių iki sudėtingų, kelių sutarčių rūšių elementų turinčių, sutarčių. Net ir dėl profesionaliai paruoštų sutarčių vykdymo gali kilti teisiniai ginčai, šalims nesusitarus jie perauga į teisminius ginčus, o apie ginčus, kylančius iš įvairių dviprasmiškų ar prieštaringų sutarčių formuluočių / nuostatų, nėra ir ką kalbėti. Manome, jog advokatui geriau dirbti ties kokybišku sutarčių tekstu, negu ties teismine byla. Plačiau skaitykite „Sutarčių teisė“. 

 

Susipažinkite su kontoros vadovo advokato dr. Oleg Drobitko moksliniu straipsniu Krovinio vežimo sutarties teisinė prigimtis.

 

Vykdant verslo veiklą advokatų kontoros InRight klientams tenka susidurti su valstybės bei savivaldybės įstaigomis: gauti įvairius leidimus / licenzijas nuo prekybos akcizinėmis prekėmis iki dvigubos / karinės paskirties prekių importo / eksporto, derinti statybos leidimus bei galybė kitų klausimų. InRight advokatai pasirūpins jūsų bendrovės tinkamu atstovavimu valstybės / savivaldybės institucijose, įstaigose, o su atitinkama institucija, priėmusia individualų administracinį teisės aktą, kilus ginčui ir ikiteisminėje administracinių ginčų sprendimo institucijoje bei administraciniame teisme. Taip pat susipažinkite su skyriumi „Administracinė teisė“.

 

Advokatai taip pat moka mokesčius valstybei, tačiau mokesčiai turi būti teisingai administruojami ir paskaičiuoti, tokie, kokie nustatyti ir ne didesni, padedame savo verslo klientams visuose su mokesčių mokėjimu susijusiuose klausimuose / situacijose. Susipažinkite su skyriumi „Mokesčių teisė“.

 

Visiems savo klientams linkime nesusidurti su bankroto teisės klausimais, jei susidūrėte, tai veikiausiai reikš sunkiai / visiškai neatgaunamą skolą / skolos dalį, o gal net ir verslo pabaigą, tačiau visi suprantame - tai yra verslo žaidimo dalis, „Monopolis“ laimimas kai visi likę žaidėjai bankrutuoja. Tokiais atvejais reikia dirbti, kadangi kiekvienoje situacijoje yra geriausias sprendimas, net jei tai geriausias sprendimas blogiausioje situacijoje. Daugiau informacijos skiltyse: „Bankroto teisė“ bei „Bankroto administravimas“.

 

Advokatų kontoros InRight / Drobitko ir partneriai advokatai verslo teisės srityje teikia šias teisines paslaugas:

 

• teikia teisines konsultacijas;

• rengia įvairius teisinius dokumentus;

• rengiame procesinius dokumentus;

• atstovaujame santykiuose su valstybės / savivaldybės institucijomis, įmonėmis, įstaigomis, organizacijomis;

• atstovaujame (ieškovus / atsakovus / trečiuosius asmenis) visų instancijų Lietuvos Respublikos teismuose.

 

Nurodytas advokatų kontoros teikiamų paslaugų sąrašas nėra baigtinis. Vykdant verslo veiklą susiduriama su daugeliu klausimų iš įvairių teisės šakų, susipažinkite su visomis advokatų kontoros paslaugomis.

 

Turite klausimų? Mes suteiksime Jums visą reikalingą informaciją. Registruokitės konsultacijai verslo teisės klausimais.

 

Tel. Vilnius: +370 655 39609

Tel. Klaipėda: +370 46 314199

 

Susisiekite su InRight